TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

SIK SORULAN SORULAR

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Online olarak www.kanalboyurentacar.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız.05332614957 numaralı rezervasyon merkezini arayarak veya whatsapp üzerinden rezervasyon yaptırabilsiniz.

 

Aracı Nasıl Teslim Alabilirim?

Rezervasyonunuz anında bize mail olarak gelmektedir.Daha sonrasından ücretsiz havalimanımalatya (maşti) otogar ve merkez ofislerimizden dilediğiniz saat 7/24 aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

Aracı Nasıl İade Edebilirim?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belittiğiniz istasyona gitmeniz yeterlidir.

 

Rezervasyon Yaptırdığım Aracı Kesinlikle Alabiliyor muyum ?

Rezervasyon yapılan tarihte araç kiraya vermek için müsait değilse aynı segment araç ücretsiz veya bir üst segment aracı fark ödeyerek teslim alabilirsiniz.( Nedenleri: olası kaza,araç bakımı,müşterinin aracı geciktirmesi veya uzatması vb.)

 

Online rezervasyon yaptım fakat kapora (depozito rezervasyonun %25'i) hesap numarasına göndermedim.Rezervasyon tarihinde fiyat değişikliği olur mu ?

Yapılan rezervasyon 3 gün ve üzeri ise ücretin 1/4 ü aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırılması gerekmektedir.Yatırılmadığı zamanlarda rezerve tarihinde o günki fiyatlar geçerli olacaktır.

 

En Az Araç Kiralama Süresi Nedir ?

En az kiralama süresi 24 saatir.

 

Araç Kiralayabilmek İçin Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamaları Nelerdir?

En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve  20 yaşında olma koşulları aranır.

 

Sigorta Çeşitleri ve Kapsamları Nelerdir ?

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

 

Kiraladığım Aracı Benden Başka Biri Kullanabilir mi ?

Kanalboyu Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Kanalboyu Rent a Car  yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

 

Uzun Süreli Kiralama Koşulları Nelerdir ?

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için  05332614957 - 05446681444   numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

Ek Hizmetleriniz Nelerdir ?

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma :Kanalboyu Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması 20 Euro karşılığında sağlanmaktadır.Kanalboyu Rent a Car  Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 0,30 Euro hesaplanır.

 

Ödeme Şekilleri Nedir?

Ödemeler geçerlilikleri Kanalboyu Rent a Car tarafından NAKİT veya kredi kartı zorunluluğu olmadan kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır.

Araçlarınızda HGS Bulunuyormu?Ücreti Nasıl ödenmektedir?

Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır.Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır.Kullanım tutarlarını nakit veya kredi kartınızla herhangi bir Kanalboyu Rent a Car ofisinde ödeyebilirsiniz

 

Kampanyalar Birleştirilebilir mi?

Kampanyalar birleştirilememektedir.

 

Trafik Cezası Durumunda Ceza Tutarının Ödemesi Nasıl Yapılmalıdır?

Trafik cezası T.C .numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından veya elden nakit tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.

 

Araçlarınızda Km Sınırı Var Mı?

Günlük araç kiralamalarında 250 km,aylık 3500 km kullanım hakkı vardır.Km aşım ücreti 50 krş olarak hesaplanmaktadır.Ek km paket ücretleri ve diğer istekleriniz için detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

 

Fiyat Politikanız Nasıl Olmaktadır?

Talep edilen bölgedeki anlık talep ve yoğunluklara bağlı olarak dinamik ve değişkenlik gösteren fiyat politikamız vardır.

 

Kaza Halinde Ne Yapmalıyım?

Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek,Kanalboyu Rent A Car destek hattını 0533 261 49 57 no'lu telefonu arayabilirsiniz.24 saat içersinde kaza tutanağın ilgili ofise bildirilmesi zorunludur.

 

Knalboyu Filo Kiralama Yapıyor mu?

Evet.Kanalbuyu rent a car'dan uzun dönem araç kiralayabilirsiniz.Fiyat almak için http://www.kanalboyurentacar.com/iletisim den bize mesaj göndermeniz gerekmektedir.

 

                        Hesap numaralarımız

GARANTİ

Hesap Adı :ERSİN ASLAN   TR310006200148900006677279

 

AKBANK

Hesap Adı :ERSİN ASLAN   TR970004600060888000213644 

 

ZİRAAT BANKASI

Hesap Adı :ERSİN ASLAN    TR420001000108666824865001

 

QNB FİNANSBANK

Hesap Adı :ERSİN ASLAN    TR390011100000000078141454

Ödeme Yöntemleri
https://www.kanalboyurentacar.com/ © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır -