TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Yayınlanma Tarihi: 30/09/2018

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

  Her ne kadar ‘’Kayısının Başkenti’’ olarak bilinse de; Malatya, doya doya gezebileceğiniz tarihi ve kültürel yapılarıyla sizlerin hayatına renk katacaktır.   Doğunun parisi Malatya; Türkiye Cumhuriyeti’nin ayaklı müzesidir. 1 milyon nüfusu ile  kalabalık büyükşehirdir.Bilinen tarihi ile on bin yıllık geçmişe sahip olan bu şehrimiz; Türkiye Cumhuriyeti’nden bir çok yapıya,tarihi yerlere ve müzelere ev sahipliği yapmaktadır. Malatya gezebileceğiniz, eğlenebileceğiniz bir çok yere sahip olan Malatya’da en iyi, en rahat ve en uygun şekilde vaktinizi geçirebilmek, doya doya gezebilmek için Malatya Erhaç Havalimanı araç kiralama ve rezervasyon işlemlerinizi Kanalboyu Rent a Car ile yapabilir ve ayaklarınızı yerden kesebilirsiniz.  

 

Malatya Erhaç Havalimanı Ulaşım

Malatya Erhaç Havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıktadır. Taksi ve ya Havaş ile 30-40 dk içerisinde ulaşabilirsiniz. Malatya Havalimanı oto kiralama ofisimize gelerek sizin için en uygun fiyatlı otomobili seçebilirsiniz. Ve Malatya’yı keşfetmek için sadece gaza basmanız yeterli olacaktır.

Malatya'da Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Battalgazi Ulu Cami / Levent Vadisi / Aslantepe Ören Yeri /  Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı /  Malatya Başkonaklar Etnografya Müzesi / Orduzu Pınarbaşı Mesire Alanı / MalatyaPark Alışveriş Merkezi /Orduzu Çınar Şelalesi /Sultansuyu At Çiftliği

 

Yeni Yazılar

Malatya Kanalboyu Rent A Car

Kanalboyu rent a car

Devamını oku

Filo Kiralama Malatya

Malatya Filo

Devamını oku

Malatya Otogar Araç Kiralama

Malatya otogar rent a car

Devamını oku

Malatya Havaalanı Oto Kİralama

Malatya Havalimanı Oto Kİralama

Devamını oku

Malatya Araç Kiralama

Araç Kiralama Malatya

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.kanalboyurentacar.com/ © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır -